STATOS GRUPĖ

PRIVATUMO POLITIKA

Šioje privatumo politikoje norime Jus supažindinti su Jūsų teisėmis bei informacija apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą, čia galite sužinoti, kokią informaciją apie Jus renkame, kai lankotės mūsų puslapyje, ką su šia informacija darome ir kam perduodame.
Jūsų asmens duomenų valdytojas yra UAB „Gedstata“ (www.statosgrupe.lt), įm. kodas: 302838980; tel. + 370 614 65901, el. pašto adresas: info@statosgrupe.lt

Naudodamiesi www.statosgrupe.lt svetaine Jūs patvirtinate, kad susipažinote su žemiau išvardintomis privatumo politikos nuostatomis ir su jomis sutinkate.

Kokią informaciją apie Jus renkame ir kam ją naudojame
Mes nuolat tobuliname interneto svetainę siekdami, kad naudotis mūsų svetaine www.statosgrupe.lt būtų kuo paprasčiau ir patogiau. Tam, kad pagerintume Jūsų patirtį turime žinoti, kokia informacija Jus labiausiai domina, kaip dažnai lankytojai lankosi mūsų svetainėje, kokią naršyklę naudojate ir t.t.  Šiems tikslams pasiekti naudojame Google Analytics įrankius bei Slapukus.
Google Analytics
Google Analytics įrankiai leidžia fiksuoti ir analizuoti kaip svetainės lankytojai naudojasi svetaine. Daugiau informacijos apie Google Analytics įrankį ir jo renkamą informaciją galite rasti adresu: https://support.google.com/analytics/answer/6004245?hl=lt

Slapukai
Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kuri apsilankius svetainėje išsaugoma jūsų įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė gali „atsiminti“ jūsų veiksmus ir parinktis (pvz. registracijos vardą, kalbą, šriftą ar kitas Jūsų parinktis), o jums nereikia jų iš naujo įvedinėti kaskart lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Taip pat Slapukai padeda surinkti statistinę informaciją apie svetainės lankomumą, svetainės naršymo istoriją bei leidžia prie jos pritaikyti internetinę reklamą.
Jūs galite galite kontroliuoti ir/arba ištrinti slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės paslaugos ir funkcijos gali neveikti.
Mūsų svetainėje naudojami šių paslaugų teikėjų slapukai:
Google LLC
Facebook Inc.
Wix.com Inc.

Tiesioginė rinkodara
Jeigu svetainėje sutikote, kad jūsų nurodytu el. pašto adresu /ir/arba kitomis ryšio priemonėmis siųstume Jums naujienas ir pasiūlymus, užsisakėte naujienlaiškį arba davėte sutikimą gauti šiuos pranešimus, kai registravotės akcijoje ar nuolaidai gauti, laikas nuo laiko galime jums atsiųsti naujienų arba pasiūlymų.
Jūs turite teisę bet kada jų atsisakyti paspaudę reklamos atsisakymo nuorodą esančią gauto el. laiško apačioje arba informuodami mus apie norą atsisakyti reklamos el. paštu: info@statosgrupe.lt

Jūsų duomenys
Lankantis interneto svetainėje www.statosgrupe.lt, užsakant paslaugas arba siunčiant užklausas mes tvarkome Jūsų kontaktinius ir užsakymo/užklausos duomenis –  vardą, pavardę, adresą, telefoną, elektroninio pašto adresą bei kitus Jūsų pateiktus duomenis reikalingus užsakymui/užklausai tinkamai įvykdyti.
Jūsų duomenis visada laikome saugiai ir reikalaujame, kad tai užtikrintų visi mūsų partneriai ir paslaugų teikėjai, kurie turi prieigą prie Jūsų duomenų.
Jūsų duomenis reikalingus tam tikrai funkcijai vykdyti arba internetinės svetainės veiklai užtikrinti gali gauti ir naudoti (tik tokia apimtimi, kuri būtina paslaugai teikti):
UAB „Gedstata“ darbuotojai, prižiūrintys interneto svetainės veikimą bei Jūsų užsakymo/užklausos vykdymą.
Interneto svetainės valdymo sistemos ir svetainės talpinimo paslaugų teikėjai
Interneto svetainės analitikos paslaugų teikėjas Google LLC
Svetainės turinio rinkodaros, reklamos kampanijų paslaugų teikėjai
Kiti paslaugų teikėjai (pvz. Siuntų tarnybos darbuotojai)  jei tai būtina užsakytai paslaugai suteikti.

Slapukus, skirtus pritaikytai internetinei reklamai, gali įrašyti ir pasiekti šie paslaugų teikėjai:
Facebook Inc.
Google LLC

Atsisakyti reklamų ir/ar valdyti reklamos teikėjų slapukus, galite paspaude ant žemiau išvardintų nuorodų:
Google: https://www.google.com/settings/ads

Facebook: https://www.facebook.com/ads/preferences/edit

Jūsų asmens duomenis taip pat gali būti teikiami:
Teisėsaugos institucijoms Lietuvos Respublikos teisės aktų numatyta tvarka.
Valstybinės institucijoms ir teismams, kai tokią pareigą numato LR teisės aktai.

Asmens duomenų saugojimo laikas
Mes saugome Jūsų asmens duomenis tiek laiko, kiek tai numato teisės aktai arba atsižvelgdami į duomenų tvarkymo tikslus, jeigu yra reikalingas ilgesnis duomenų saugojimo laikotarpis. Asmens duomenys paprastai saugomi tol, kol iš sutartinių santykių gali kilti pagrįstų reikalavimų. Nebereikalingi asmens duomenys sunaikinami.
Statistinė Google Analytics įrankiais ir kitų slapukų pagalba surinkta informacija paprastai saugoma iki 2 metų.
Jūs turite teisę prašyti, kad nebetvarkytume Jūsų asmens duomenų. Jūsų asmens duomenys bus sunaikinti gavus Jūsų prašymą, išskyrus žemiau išvardintais atvejus.
Jūsų asmens duomenys nebus sunaikinti šiais atvejais:
Jei asmens duomenys būtini Jūsų užsakymui ar kitiems mūsų teisėtiems įsipareigojimas vykdyti.  
Jei tvarkyti Jūsų asmens duomenis mus įpareigoja taikomi LR teisės aktai arba duomenys reikalingi dėl teisinių reikalavimų pareiškimo, vykdymo ar gynimo. 

Visais klausimais dėl duomenų tvarkymo  galite rašyti mums el. paštu: info@statosgrupe.lt arba pateikti prašymus raštu adresu: UAB „Gedstata“, Jonavos 160-1, Kaunas, LT44136, Lietuva.

Privatumo Politikos redakcija sudaryta 2019 03 22